درباره ما

************************** به نام مهربان ترین *********************

سلام.  به هم آوا خوش آمدید !

هم آوا اولین و تنها جامعه ی مجازی همسریابی تخصصی (علمی، فرهنگی، هنری، ورزشی، معنوی) است که برای اولین بار در کشور براساس آخرین معیارهای علمی روانشناختی ازدواج باتوجه به شرایط فرهنگی و اجتماعی کشور عزیزمان ایران توسط عده ای از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای رشته روانشناسی و مشاوره  و مهندسی کامپیوتر با راهنمایی اساتید محترم دانشگاه بنا شده است که ضمن هدف والای ازدواج دائم بر مبنای معیارهای علمی و روانشناسی جدید و تناسب  افکار ، روحیات و شخصیت  ها و مهمترین خصوصیاتی که منجر به ایجاد یک رابطه عمیق، پایدار و موفق میشود، نغمه ای نو را که باعث شادی دلهای جوانان و همه افراد مجرد می شود را نیز با خود همراه دارد:

این سایت به افراد مجرد کمک میکند تا همسر ایده آل خود را براساس روحیات، افکار، اهداف و علایق مشترک علمی ،فرهنگی، هنری، ورزشی ،معنوی، و حتی نکات سلیقه ای ریز تر مانند رشته تحصیلی و کاری ،در کمترین زمان ممکن و با کمترین خطا و اتلاف وقت بیابند(که این خود از مهم ترین عوامل در شادی و لذت بردن از لحظات زندگیست).

*ما به معیارهای سطحی و صرفا ظاهری اکثر سایتهای امروزه بسنده نکرده ایم و پس از سالها بالاخره با یاری خدا توانستیم این برنامه را طراحی و پیاده سازی کنیم،چیزی که همه جوانان تحصیل کرده و فرهیخته سالها انتظارش را می کشیدند (طبق گفته دوستان). اینکه سایتی وجود داشته باشد

که در آن بتوانیم با یک جستجوی پیشرفته،  فردی را با تمام خصوصیات مورد نظرمان (مادی،معنوی، افکار و روحیات و حتی رشته تحصیلی و کاری) یکجا ویکباره بدون اتلاف وقت پیدا کنیم!! 

بر این اساس با توجه به اینکه هر دو خصوصیت دکر شده در کشور کاملا جدید هستند انتطار می رود که انشالله یافتن یار و همسر مطلوب افراد تقریبا با تمام خصوصیات مورد نظرشان دهها برابر سریع تر و ساده تر شود و از اتلاف وقت و عمر انسانها جلوگیری شود. سرانجام با یاری خداوند توفیق طراحی و اجرای این سایت را یافتیم.

چون سازندگان و مدیران این سایت همگی در رده سنی جوانان قرار دارند و اکثرا از فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاهای کشور و همگی جزءحداقل یکی از گروههای هنرمندان، ورزشکازان ، اهالی عرفان و یا غیره ی این سایت میباشند ، لذا با درک احتیاجات روحی و فکری جوانان هم سن و سالمان و قلبی سرشار از عشق و خلوص با هدف حل این مشکل بزرگ که ازدواج جوانان  فرهیخته ی خاص پسند کشورمان (که به حداقل های ظاهری قناعت نمیکنند می باشد) اقدام به طرح ایده و ساخت این سایت علمی/فرهنگی نمودیم. امیدواریم همکاری معنوی شما دوستان عزیزمان در این سایت، سرآغازی زیبا برای حل این مشکل وموجب تداوم وجود این سایت ابتکاری و خیرخواهانه باشد، انشالله.

دوستون داریم………….

یادآوری های لازم:

از آنجا که “ازدواج” از مهمترین توصیه های دین عزیزمان اسلام میباشد و اینکه به گفته پیامبر گرامیمان بدون ازدواج ، نیمی از دین انسان کامل نخواهد شد، موید شدت تاکید این دین عزیز بر امر ازدواج میباشد و در سایر ادیان الهی نیز بگونه های مختلف این نکته توصیه و تاکید گردیده است و همچنین از لحاظ علمی نیز ثابت شده است که ازدواج مناسب با یار و همسر هماهنگ و همسو تاثیر بسزای مثبتی در سلامت وضع روح وجسم انسان دارد.
اما متاسفانه امروزه طبق آمار سازمانهای رسمی کشورمان، تعداد جوانان مجرد در سن ازدواج در کشور سر به فلک میکشد! و متاسفانه تعداد زیادی از آنها را جوانان با تجربیات نا موفق ازدواج فبلی تشکیل می دهند. که خود دلایل فراوان و بسیار پیچیده ای میتواند داشته باشد، اما اینطور که بر اثر مشاهدات به نظر میرسد قطعا یکی از دلایل اصلی این مساله، اهمیت دادن بیشتر به فوریت و محدودیت زمانی ازدواج و بسنده کردن به معیارهای سطحی و صرفا ظاهری و در نظر نگرفتن معیارهای عمیق تر فکری و روحی و … و هماهنگی در جنبه های مهم با همسر آینده شان، میتواند باشد. ( لطفا در صورت نیاز به اطلاعات آماری منابع و سایتهای رسمی آماری کشورمان در این زمینه مراجعه فرمایید).

بدین منظور سایت علمی/ فرهنگی/هنری/ورزشی هم آوا با رعایت فرهنگ اسلامی-ایرانی ازدواج، پیاده سازی شده و به افراد مجرد یکه به دنبال یار و همسر ایده آل خود برمبنای معیار های عمیق ترو پایدارتری هستند کمک میکندتا با ثبت نام و تشکیل پروفایل در سایت و امکان جستجوی تخصصی پیشرفته ، با فردی که کاملآ مطابق معیارهایشان است آشنا شوند، انشاالله…

اهداف هم آوا عبارت است از:

۱٫ ترویج فرهنگ ازدواج دایم با بهره گیری از معیارهای اسلامی
۲٫ نشر معارف مرتبط با ازدواج دایم برمبنای معیارهای منطقی و معنوی و شخصیتی به جای صرفا معیارهای ظاهری.
۳٫کمک به افراد مجرد خاص پسند برای یافتن یار و همسر ایده آل هم فکر و هم روحیات و همدل و متناسب با تیپ شخصیتی و هماهنگ با خود. همچنین یافتن همسری دارای علایق و اهداف مشترک (علمی ،فرهنگی، هنری، ورزشی ،معنوی ) و خصوصیات ایده آل ظاهری و باطنی…

از جمله مهمترین معیارهایی که منجر به ایجاد یک رابطه ی عمیق ، پایدار و موفق میشود.

**هم آوا وابسته به هیچ نهاد و یا موسسه خاصی نبوده و به صورت مستقل اداره میشود.**

با آرزوی یافتن یار مطلوب و هماهنگتان در کمترین زمان ممکن به صلاح خداوند انشالله.   یا حق………..

با عشق،
مدیران سایت

ورود به حساب کاربری ایجاد حساب کاربری جدید

- حریم خصوصی شما برای ما بسیار مهم است و هرگز اطلاعات شما منتشر نخواهد شد.

 
×
اکنون ثبت نام کنید. آیا قبلا ثبت نام کرده اید؟
 
×
FORGOT YOUR DETAILS?
×

Go up